Глобальні продажі комерційної нерухомості скоротились на половину

Глобальні продажі комерційної нерухомості скоротились на половинуУ першій половині 2008 р. на світовому ринку комерційної нерухомості відбулися радикальні зміни: Токіо обігнав Лондон і Нью-Йорк, як найактивніший ринок нерухомості, тому що інвестори стали віддавати перевагу азіатським ринкам.

У той же час значно виросла торгівля комерційною нерухомістю в Бразилії, Росії, Індії та Китаї, так само як і на інших ринках, що розвиваються. На ринках, що розвиваються, було продано за вартістю 25% комерційної нерухомості в порівнянні з 10% у першій половині 2007 р.

Real Capital Analytics ураховує тільки угоди вартістю понад $10 млн.

Продажі офісів скоротилися на 60%, а готелів на 68% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Продажі торгових центрів знизилися на 54% за першу половину 2008 р., приміщень промислового призначення, включаючи склади та центри дистрибуції — на 38%, багатоквартирних будинків — на 34%.

З 84 країн, ситуація в яких відслідковується авторами доповіді, в 35 продажі виросли. У цьому списку тільки п'ять країн не вважаються такими, що розвиваються. Продажі комерційної нерухомості в Індії подвоїлися, у Бразилії збільшилися на 40%, у Росії — на 19%, у Китаї зростання сповільнилося до 7%.

Серед розвинених країн у США продажі впали на 63%, у Великобританії — на 57%, у Німеччині — на 65%.

За матеріалами: news.finance.ua

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*