Іпотечні програми: як отримати довгостроковий кредит?

                                   копія паспорту (обох),

          шлюбне свідотство,

          свідотство про народження дітей,

          ідентифікаційні  коди подружжя,

          довідку про доходи,

          довідку про тимчасове перебування на квартирному обліку,

          написати заяву на отримання довгострокового кредиту…

Термін повернення такої довгострокової кредитної позики 30 років, якщо вам вже виповнилося 35, то термін погашення триває довічно.

Фонд також вимагає внесення початкового платежу в 6%  від суми кредиту, схема погашення можлива щомісячна, а може бути і поквартальна. Щороку до фонд необхідно вносити по 3%. Якщо у сім'ї 1 дитина, то відсотки по кредитам сплачувати не потрібно, тоді як сім'ї двоє українських дітей, то чверть позики погашає держава, і якщо у ній троє і більше дітей, та держава погашає половину кредиту.

Сума іпотечного кредиту, яку можна отримати обмежена і розраховується з нормативів кв. м на людини. По нормі на кожного членів сім'ї має бути по 21 кв. м і плюс 20 кв. м на сім'ю. Кількість кв. м збільшує вартість одного метра в кінцевій сумі кредиту. Якщо та житлоплощу, яку хочете придбати, більше нормативу, то кредит однаково видається лише з суми, еквівалентній нормативній кількості кв. метрів, а залишок ви виплачуєте на загальних умовах без знижок й відповідних пільг.

Коли ж ви зібрали весь перелік документів і майже отримали фонді довідку на право на часткову компенсацію, ви вибираєте один із банків, що з мають договір з держфондом кредитування (їх понад десяток), а фінустанова видає вам позику на купівлю житла.

За матеріалами: Dom.ria.ua
© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про ринок землі України

Іпотечні програми: як отримати довгостроковий кредит?: 2 комментария

  1. Наскільки я зрозуміла, це програма Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Він уже відновив роботу?

    Коли фонд працював, отримати кредит було нереально. Ми з чоловіком уже 5 років чекаємо нашої черги, так і не дочекалися — вже половину свого банківського непільгового кредиту виплатили. Зараз ситуація змінилася? Звичайні люди можуть претендувати на пільговий кредит від держави?

Обсуждение закрыто.