Ющенко просить бізнесменів збудувати 700 садиб в Прикарпатті піся липневої повіні

Ющенко просить бізнесменів збудувати 700 садиб в Прикарпатті піся липневої повіні"Я хочу звернутися до найпроцвітаючих фірм України, щоб вони допомогли звести близько 700 садиб", — сказав Ющенко в неділю у смт Верховина на Івано-Франківщині, повідомляє прес-служба президента.

Він підкреслив, що за чотири наступних місяці для потерпілих повинні бути збудовані нові оселі. "Я дав людям чесне слово, що ці будинки будуть кращі, ніж ті, в яких вони жили", — наголосив президент.

Ющенко також повідомив, що в понеділок має намір провести зустріч з головами ОДА всієї України, на якій планується обговорити можливі шляхи надання допомоги постраждалим регіонам — зокрема зерном, будівельними матеріалами, технікою тощо.

"Ви побачите, що через 4-5 місяців ми відновимо все втрачене", — переконаний він.

Ющенко також вважає, що суми у 750 млн. грн., що передбачена на ліквідацію наслідків стихійного лиха в Івано-Франківській області, на сьогодні достатньо для цієї мети.

При цьому він відзначив, що всі пропозиції стосовно відповідних змін до бюджету, які йому надала влада постраждалих регіонів, а також міністерства, були враховані у поданому ним до парламенту законопроекті щодо внесення змін до держбюджету.

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*