Забудовники наступають на береги Криму

Він відзначив, що приходу інвесторів на західні землі Криму сприятиме лояльна політика місцевих властей, зацікавлених в розвитку інфраструктури і пляжів, а також прийнятна, в порівнянні з південним берегом, вартість земельних ділянок. "Зараз в Евпаторії будується перше коттеджний селище "Південна симфонія". Вартість квадратного метра таун-хаузу в нім складає $1500. На сьогодні це хороша ціна. Але в 2008 р. вартість котеджних об'єктів на території Західного Криму зросте в середньому до $2000 за кв. м", — переконаний І. Балан.

За словами менеджера по продажах компанії "Кийбуд" О. Лахтадір, таун-хаузи в селищі набувають в основному українці. "Причому найбільший попит мають одноповерхові будинки площею 95-104 кв. м, в той час, як просторі котеджі (219-230 кв. м) менш затребувані", — констатує вона.

Здача селища з 96 котеджів в експлуатацію повинна відбутися в 2 р. "До кінця ІІ кварталу 2008 р. буде побудовано 36 будинків. При цьому до моменту закінчення будівництва в "Київбуд" мають намір реалізувати майже 60% домоволодіння. Щомісячна вартість обслуговування котеджу складатиме $1 за кв. м", — відзначає І. Балан.

Наприкінці директор "Київбуду" заявив про намір і надалі розширювати присутність компанії в сегменті коттеджного будівництва на заході Криму, а також реалізовувати аналогічні проекти в Київській області.

За матеріалами: alupkaweb.іnfo

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про ринок землі України

Забудовники наступають на береги Криму: 1 комментарий

  1. застройщиков сейчас сможет лишь остановить жесткая диктатура власти. Которой в Украине, не знаю, к сожалению ли, не будет никогда!

Обсуждение закрыто.