НЕБЕЗПЕЧНІ ІГРИ «ВЕЛИКИХ ПАТРІОТІВ»

Прес-реліз

Прем’єр-міністр України порушила офіційну домовленість.
Чим поставила під загрозу тисячі людських життів

Громада Київщини при підтримці Громадського судді Ярослава Місяця висловила свій рішучий протест проти бездіяльності та злочинного свавілля ряду вищих державних посадовців і покривання ними неправомірних дій підприємств, які перетворюють Україну на суцільну зону екологічного лиха.

Війна між жителями Вишгородського району та компанією ЗАТ «Комплекс Агромарс» йде не на життя, а на смерть!

ЗАТ «Комплекс Агромарс» — «Гаврилівські курчата» працює порушуючи всі екологічні і кримінальні норми законодавства України. Систематичні скарги та благання місцевих жителів про допомогу залишаються без розгляду. Людей, що живуть неподалік, охопила паніка. Землі навколо птахофабрики забруднені, оскільки відходи виливаються просто на поля, через це й ґрунтові води в жалюгідному стані.

У річку Кізку, яка протікає поряд і впадає у Дніпро, потрапляє величезна кількість бруду. Під загрозою стратегічне водосховище, яке призначене для забезпечення життєдіяльності столиці, на випадок форс-мажорних обставин. В навколишніх селах у колодязях впав рівень води на два(!) метри, а селянам доводиться постійно відчувати гострий сморід від багаточисельних курників, на яких санітарні умови досить далекі від європейських стандартів.

Екологічна ситуація в столиці та області стрімко погіршується. Європейська екологічна комісія вже провела попереднє незалежне дослідження ситуації щодо «Гаврилівських курчат» і результати його жахливі.

8 жовтня під стінами Кабінету міністрів України відбулась громадянська акція, на якій понад дві тисячі учасників громади, депутати місцевих рад і представники правозахисних організацій висунули протест проти бездіяльності державної влади: «Зупинити екологічний безлад в Україні та запобігти екологічній катастрофі на Київщині задля збереження людських життів».

Пікетуючі закликали призупинити діяльність підприємства ЗАТ «Комплекс «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») на час проведення розслідування, надати громадськості дані санітарно-епідеміологічних та екологічних експертиз, установити цим підприємством очисні споруди, а головне — створити урядову комісію з перевірки дотримання чинного законодавства з боку комплексу та інших підприємств-забруднювачів.

Громаді Київщини вдалося достукатися до можновладців, відбулася зустріч у стінах Кабміну, на якій з боку уряду були представники секретаріату Кабінету Міністрів України з охорони здоров’я, Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду, Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту управління зв’язків з громадськістю Кабінету Міністрів України та замісник міністра охорони навколишнього середовища.

З боку влади було обіцяно про створення урядової комісії, щодо перевірки дотримання чинного законодавства ЗАТ «Комплексом «Агромарс» та екологічного стану навколо птахоферми, а також для контролю інших підприємств-забруднювачів. Але до 13 жовтня 2008 р. комісію так і не було створено. Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко порушила офіційну домовленість, і вдає, що нічого не відбувається, чим поставила під загрозу тисячі людських життів.

А тим часом екологічна катастрофа набирає оберти! Населення вимагає публічного розслідування факту, який мав місце після проведення прес-конференції 9го жовтня Олексієм Марченко — генеральним директором ЗАТ «Комплекс «Агромарс»…

Після запрошення «у гості» журналістів на оглядини птахоферми почали горіти гори курячого посліду, який до того зберігався біля села Димер менше ніж за кілометр. За свідченнями місцевих жителів, вогонь гасили пожежники від Міністерства надзвичайних ситуацій України, але вся операція проводилась таємно і жодних записів про даний випадок немає.

Чи не хотіло керівництво горе-підприємства тихо і швидко замести сліди?! Можливо Міністерство охорони здоров’я та Міністерство охорони навколишнього середовища звернулися за допомогою до колег, щоб зняти з себе відповідальність???

Однак намагаючись знищити тонни посліду недобросовісні бізнесмени ще більше ускладнили екологічне становище.

Тому 22 жовтня о 9:00 пікетувальники повернуться під стіни Кабміну і продовжать безстрокову акцію протесту з голодуванням. Вони будуть вимагати усунути із своїх посад
Міністра охорони навколишнього природного середовища — Георгія Філіпчука, Міністра охорони здоров’я — Василя Князевича та інших високопосадовців, які відповідальні за екологічний безлад у країні.

У випадку ж ігнорування вимог, громада розцінюватиме дії Юлії Тимошенко як покривання злочинців і залишає за собою право вимагати відставки Прем’єр-міністра України.

При необхідності учасники акції розіб’ють наметове містечко і будуть жити під стінами уряду до позитивного вирішення конфлікту.

Гаврилівські курчата» атакують Євро-2012


Це може завадити підготовці Євро-2012, адже у Вишгородському районі планують побудувати кілька об'єктів для офіційних осіб та вболівальників. Окрім цього, забруднена вода може потрапити в Дніпро і створити серйозні проблеми для мешканців столиці. Тим часом за сприяння столичної влади нещодавно закінчили реконструкцію полігону твердих побутових відходів № 5 у селі Підгірці. Незабаром мають розпочати відновлювальні роботи на Бортницькій станції аерації, яка межує з Бориспільським районом.

"Гаврилівська катастрофа"

Завтра понад 2 тис. мешканців Вишгородського та сусідніх із ним районів Київської області візьмуть участь в акції під стінами Кабміну. Селяни протестуватимуть проти бездіяльності уряду та покривання злочинних дій представників ЗАТ "Комплекс Агромарс", відомого як "Гаврилівські курчата". У разі ігнорування їхніх вимог люди змушені будуть розпочати безстрокове голодування.

За словами громадського судді України Ярослава Місяця, нині землі навколо згаданого підприємства забруднені відходами виробництва.

"Залишки переробленої птиці валяються на полях і дорогах, — зазначив він.- Всюди стоїть нестерпний сморід. Він впливає на дихальні шляхи людей, особливо коли температура повітря підвищується".

Він додав, що відходи забруднюють не лише повітря, а й річку, яка протікає поряд. Наразі вже майже всі внутрішні водоймища отруєні. Таким чином, цю зону можна вважати зоною екологічного лиха, яке може спричинити численні епідемії, вважає пан Місяць. За його словами, незважаючи на кризову ситуацію, підприємство не тільки не скорочує виробництво, а навпаки, розширюється, зводить нові корпуси.

З ним згодні й представники європейської екологічної комісії. За словами експерта Вікторії Аврашко, рівень мікроорганізмів у водах біля комплексу "Гаврилівські курчата" перевищує норму в 21 тисячу разів, а рівень кишкової палички — у 48 тисяч разів.

Незалежні експерти вважають, що за всіма європейськими нормами у Вишгородському районі відбувається масштабне екологічне лихо, яке загрожує життю та здоров'ю мешканців регіону. Окрім цього, в рамках підготовки до Євро-2012 у Вишгородському районі планують побудувати кілька об'єктів для прийому офіційних осіб, високопосадовців та вболівальників. А шкідливі відходи виробництва можуть потрапити через підземні води у
Дніпро й завдати непоправної шкоди й небезпеки мешканцям Києва.

У середу учасники акції вимагатимуть під стінами Кабміну зупинити діяльність шкідливого виробництва, усунути наслідки екологічного лиха на територіях, які прилягають до ЗАТ "Комплекс Агромарс". У разі ігнорування вимог учасники акції погрожують звернутися по допомогу до міжнародних органів, зокрема до організаторів Євро-2012 та УЄФА.

Член постійної комісії з питань екології та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи депутат Київської облради Олександр Черніков підтвердив побоювання мешканців Вишгородського району. Він розповів "Хрещатику", що жителі сіл Димера, Литвинівки, Гаврилівки зверталися по допомогу. "Ще у 2007-му підприємство мало спорудити потужні очисні споруди, де розташовані цехи з забою та переробки птиці. Чому вони цього й досі не зробили, не зрозуміло", — сказав він.

Сміттєзвалище в Підгірцях реконструювали

Ще одним проблемним об'єктом у Київській області вважають полігон твердих побутових відходів № 5 у селі Підгірці Обухівського району, куди звозять половину всього столичного сміття. Після масштабної реконструкції, проведеної за кошти міського бюджету (76,9 млн грн), Державна комісія прийняла об'єкт в експлуатацію. Нагадаємо, відновлювальні роботи на полігоні № 5 розпочали ще в жовтні 2005-го.

Бортницька станція аерації зазнає перебудови

Будівництво другої в місті, правобережної, станції аерації обговорили в КМДА. "Я вже дав доручення підшукати земельну ділянку", — повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. За його оцінками, будівництво обійдеться в понад 250 млн євро.
Нині в столиці працює лише Бортницька станція аерації, яку найближчим часом планують реконструювати. У квітні 2008 р. комісія Міністерства з питань житлово-комунального господарства здійснила перевірку компанії "Київводоканал", яка експлуатує Бортницьку станцію.

На думку фахівців, ситуація, що склалася на Бортницькій станції, близька до катастрофічної й загрожує забрудненням Києва і всього басейну Дніпра. Окрім цього, тут потрібно спорудити нові мулові поля та мулоспалювальний завод. Землі для мулових полів пообіцяли виділити в Бориспільському районі Київської області.

(с) Віталій КУРІННИЙ (Хрещатик, № 181, 7 жовтня 2008) Автор: Екологічний димерський вимір на 9:08 0 коммент. Ярлыки: , ,

Волинська область: В Ківерцівському районі землю роздають задарма

Волинська область: В Ківерцівському районі землю роздають задармаУ Ківерцівському районі, за словами Л. Кричкевича, — понад 600 гектарів земель під дачами. Його обурює те, що іногородні — в основному це дачники з Луцька — за потурання «дачних» сільрад безоплатно отримують у користування землі.

«Де ви бачили, щоб у Луцьку, в Києві землі виділялись безкоштовно? Хай платять за одну сотку хоч 300 грн.», — наголосив голова Ківерцівської райдержадміністрації. За його словами, таким чином і районний, і місцеві бюджети отримають додаткові надходження, які можна буде спрямувати на різні потреби.

Л. Кричкевич не задоволений тим, що голови сільських рад недостатньо працюють над вирішенням цього питання. Він попередив їх: необхідно, щоб якнайшвидше припинилася практика виділення землі для дачних ділянок на безоплатній основі.

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

В Києві змінились правила купівлі землі

В Києві змінились правила купівлі земліТакож у нових правилах немає поняття «конкурс». Тепер продаж або придбання права оренди земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності, будуть здійснюватися винятково на аукціонах. Всі органи, які погоджують документацію по землеустрою, повинні надати свої висновки в семиденний строк з моменту звернення організатора.

За повідомленням голови земельної комісії Київради О. Євлаха, збільшується стартова ціна права оренди земельної ділянки, яка відтепер повинна становити не менше 50% від нормативної грошової оцінки ділянки. Раніше стартова ціна визначалася в розмірі 30% експертної грошової оцінки.

Про проведення аукціонів буде відомо раніше — сесія міськради спочатку повинна розглядати повний список ділянок і погоджувати їх. Кінцева доля земельних торгів буде вирішуватися після того, як по кожній ділянці розроблять необхідну документацію.

Це рішення в основному полягає в скороченні процедури проходження земельної ділянки на аукціон. Якщо раніше, щоб підготувати ділянка для торгів, було потрібно як мінімум 10 місяців, а реально — рік, то, завдяки новим правилам, процедура його підготовки в цей час буде займати лише три місяці.

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

Буковина просить Австрію відшукати в архівах транспортну карту області

Буковина просить Австрію відшукати в архівах транспортну карту областіЗважаючи на те, що системна розбудова транспортної інфраструктури Буковини відбувалася саме за часів австрійського управління краєм у 19 та на початку 20 ст. та враховуючи традиційні зв'язки Буковини з Австрією, а також Угоду про співробітництво в сфері транспортної інфраструктури, обміну технологіями, укладену між Міністерством транспорту і зв'язку України і Федеральним міністерством транспорту, інновацій и технологій Австрії, керівники Чернівецької

області звернулися за допомогою до австрійської сторони.

 

Вони просять перевірити наявність у австрійських архівах технічної документації щодо геологічних досліджень, гідротехнічних і берегоукріплювальних споруд та проектів будівництва доріг, що знаходяться у гірських районах басейнів річок Прут, Сірет, Черемош, а також інформації щодо досліджених буковинських природних родовищ будівельних матеріалів, необхідних для проведення відповідних інженерних робіт з відновлення зруйнованої інфраструктури на сучасному технологічному рівні.

 

В. Куліш запропонував керівнику земельного управління Уряду землі Карінтія Райнхарду Сладко надати перелік австрійських спеціалізованих інституцій та фірм, які б могли бути залучені до необхідних обстежень, проектних і будівельних робіт сучасного технологічного рівня та заходів з попередження, планування дій та ліквідації наслідків аналогічних природно-антропогенних надзвичайних ситуацій у майбутньому.

 

Райнхард Сладко повідомив, що найближчим часом Чернівецькій області буде передано другу пожежну машину і запросив буковинських пожежників в Австрію для навчання роботі з новим автомобілем.

 

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

Як це було: Боїнги-737 приземлятимуться і злітатимуть з Вінницького аеропорту

Як це було: Боїнги-737 приземлятимуться і злітатимуть з Вінницького аеропорту На сьогодні в аеропорту «Гавришівка» тривають роботи щодо приведення злітної смуги до нормального режиму роботи.

 За словами В. Коровія, виготовляється міжнародний сертифікат, а на злітній смузі роблять нову розмітку. Словом, злітну смугу готують для приземлення «Боїнгу»-737.

Наразі у Вінницькому аеропорту працює група експертів компанії «Аеросвіт», аби у вересні цього року організувати 24 чартерних рейси хасидів з Ізраїлю до Умані. Саме Вінниця — найкраще і найзручніше місце для приземлення літаків з Ізраїлю, переконані чиновники.

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

«Трійка» не продається, але питання «зливу» українських компаній залишаються…

"Трійка" не продається, але питання «зливу» українських компаній залишаються...Росією ходять дві завзяті чутки | Перша — про те, що "Трійка Діалог" може бути повністю або частково продана Ощадбанку Росії.


Друга — про те, що в компанії проблеми у зв'язку з фінансовою кризою, але знайдений
несподіваний вихід із цієї ситуації.

Перша чутка виникла далеко не випадково. З чуток, "Трійка Діалог" все-таки постраждала від кризи, хоча й не так, як "Ренесанс Капітал", "КІТ Фінанс" або "ПІО Глобал". До речі, останній минулого тижня скоротив 70% свого персоналу, а українську дочку продав — можливо, групі "Сократ". З'явилися припущення про те, що для порятунку власники "Трійки Діалог" готові продати частину компанії Ощадбанку Росії.

До таких висновків підштовхував дивний збіг. Обидві структури недавно заявили, що переговори про покупку "Трійки" не велися. Однак незабаром після цього Ощадбанк Росії видав інвестбанку кредит $300 млн. З'явилася версія, що цей кредит — насправді, прихований продаж.

Друга чутка з'явилася вже після історії з кредитом. За наявною інформацією, може відбутися зміна структури власності на російській фондовій біржі РТС.

"Сьогодні РТС, за деякими даними, фактично контролюється співзасновниками "Трійки Діалог". Для підтримки ліквідності компанії, акціонери ММВБ запропонували їм придбати не бізнес "Трійки Діалог", а бізнес РТС. Якщо угода відбудеться, ММВБ поглине РТС. "Трійка Діалог" одержить частку в новооб'єднаній біржі і пристойний обсяг фінансування. ММВБ у такий спосіб виб'є РТС з ринку ф'ючерсів, на якому вони є конкурентами", — зазначило джерело.

Керівництво компанії слухи заперечує. "У принципі, інвестиційно-банківська індустрія світу перебуває в непростій ситуації. Модель, якої дотримується "Трійка Діалог", виявилася більш правильною, ніж інші моделі побудови інвестиційно-банківського бізнесу в наших шановних конкурентів. "Трійка Діалог" ніколи не захоплювалася інвестуванням власного капіталу у фондовий ринок і завжди переслідувала модель сервісної компанії.

Тобто надавати посередницькі послуги інвесторам та емітентам цінних паперів. Це приводило до того, що на якихось етапах розвитку фондового ринку ми, можливо, недозаробляли надприбуток. Але коли ринки почали падати, ми не втратили", — сказав управляючий директор групи компаній "Трійка Діалог" Павло Теплухін.

Експерт навів ще один аргумент на користь стабільності своєї компанії.

"Друга особливість "Трійки Діалог" у тому, що вона є партнерством, а не акціонерним товариством. Це означає, що мої рішення дають позитивний результат, коли вони правильні, і негативний, коли неправильні. В акціонерному товаристві менеджери поводяться інакше. Вони ризикують капіталом акціонерів. Тому коли їхні рішення правильні, вони із задоволенням одержують бонус. А коли рішення неправильні, проблеми виникають в акціонерів", — відзначив Теплухін.

Що стосується української дочки — ІК "Трійка Діалог Україна" — вона заявила, що не бачить проблем у майбутньому.

"Є затверджений торік трирічний бізнес-план, у рамках якого ми сьогодні працюємо. Щодо активів під управлінням, у нас на сьогодні порядку 60-65 млн. грн. До кінця року це буде 100 млн. грн. за рахунок тих фондів, які в нас є в управлінні, у тому числі недержавних пенсійних", — відзначив виконавчий директор ІК "Трійка Діалог Україна" А. Єршов.

Теплухін уточнив, що це тільки кошти під управлінням КУА. "У нас у режимі private banking є ще. У цілому, по сукупності всіх клієнтських груп, у нас біля $35 млн. в Україні під управлінням. Думаю, під кінець року ця цифра дійде до $50 млн. Ми думали, що вона складе $100 млн., але буде правильніше об'єктивно глянути правді в очі та сказати, що фондовий ринок цю цифру поправить", — підкреслив експерт.


Довідка від Першої Української Земельної Біржі
| Між тим у українських бізнесових колах поширюється думку про те, що саме названа "партнерська» афера на 50 відсотків несе відповідальність за злив акцій українських компаній на торгах "Першої фондової торговельної системи" (ПФТС) зха період з 5-го по 15 вересня 2008 р. і пропанується СБУ та Головній прокуратурі України зайнятися цим дивним конгломератом російських та ніби й бо й українських компаній, криза до яких наростає просто КАТАСТРОФІЧНО!

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

«Трійка» завдає удар у відповідь… на слухи про «злягання» з Ощадбанком Росії

Учасники фондового ринку останнім часом заявляли про часті випадки торгівлі "у коротку" без покриття, коли деякі компанії продавали папери, яких у них на руках не було, у надії, що відкуплять їх за нижчими цінами під час розплати.

У зв'язку із цим Українська асоціація інвестиційного бізнесу наполегливо рекомендувала ПФТС невідкладно впровадити систему укладання біржових угод з попереднім депонуванням цінних паперів і коштів, а також скоротити терміни розрахунків по біржових угодах до трьох днів. На даний момент, за даними Держкомісії цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР), частка біржових угод з виконанням у триденний термін становить усього 12,4%, а в день укладання — приблизно 1%.

 

Розгляд питання про виключення "Гал-експресу" було ініційовано інвестиційною компанією "Трійка Діалог Україна", яку деякі гравці ринку звинувачували в активній торгівлі "у коротку".

"Підставою для звернення "Трійки Діалог" у дисциплінарну комісію стало невиконання ТОВ "Гал-експрес" своїх зобов'язань за угодами, укладеними компанією на ПФТС у серпні 2008 р.", — повідомив виконавчий директор ІК "Трійка Діалог Україна" А. Єршов.

 

На його думку, незважаючи на те, що сам факт виключення учасника із числа членів асоціації сумний, рішення дисциплінарної комісії є позитивним прецедентом, що допомагає розвивати на українському ринку цінних паперів чесну конкуренцію і виключати несумлінних учасників, що порушують прийняті правила.

 

Тим часом ринком Росією ходять завзяті чутки про поглинання "Трійки Діалог" Ощадбанком. Сама компанія, а також її український підрозділ заперечують наявність проблем у зв'язку зі світовою фінансовою кризою і можливий продаж.

 

Перша — про те, що "Трійка Діалог" може бути повністю або частково продана Ощадбанку Росії.

Друга — про те, що в компанії проблеми у зв'язку з фінансовою кризою, але знайдений несподіваний вихід із цієї ситуації.

 

Перша чутка виникла далеко не випадково.З чуток, "Трійка Діалог" все-таки постраждала від кризи, хоча й не так, як "Ренесанс Капітал", "КІТ Фінанс" або "ПІО Глобал". Додалося до того, що саме вони злили акції українських компаній перед "зляганням" з Ощадбанком Росії.

 

 

До речі, останній минулого тижня скоротив 70% свого персоналу, а українську дочку продав — можливо, групі "Сократ".

З'явилися припущення про те, що для порятунку власники "Трійки Діалог" готові продати частину компанії Ощадбанку Росії.

До таких висновків підштовхував дивний збіг. Обидві структури недавно заявили, що переговори про покупку "Трійки" не велися.

 

Однак незабаром після цього Ощадбанк Росії видав інвестбанку кредит $300 млн.

З'явилася версія, що цей кредит — насправді, прихований продаж.

 

Друга чутка з'явилася вже після історії з кредитом. За наявною інформацією, може відбутися зміна структури власності на російській фондовій біржі РТС.

 

"Сьогодні РТС, за деякими даними, фактично контролюється співзасновниками "Трійки Діалог".

Для підтримки ліквідності компанії, акціонери ММВБ запропонували їм придбати не бізнес "Трійки Діалог", а бізнес РТС.

 

Якщо угода відбудеться, ММВБ поглине РТС. "Трійка Діалог" одержить частку в новооб'єднаній біржі і пристойний обсяг фінансування.

 

ММВБ у такий спосіб виб'є РТС з ринку ф'ючерсів, на якому вони є конкурентами", — зазначило джерело.Керівництво компанії слухи заперечує.

 

"У принципі, інвестиційно-банківська індустрія світу перебуває в непростій ситуації. Модель, якої дотримується "Трійка Діалог", виявилася більш правильною, ніж інші моделі побудови інвестиційно-банківського бізнесу в наших шановних конкурентів. "Трійка Діалог" ніколи не захоплювалася інвестуванням власного капіталу у фондовий ринок і завжди переслідувала модель сервісної компанії. Тобто надавати посередницькі послуги інвесторам та емітентам цінних паперів. Це приводило до того, що на якихось етапах розвитку фондового ринку ми, можливо, недозаробляли надприбуток. Але коли ринки почали падати, ми не втратили", — сказав управляючий директор групи компаній "Трійка Діалог" Павло Теплухін.

 

Експерт навів ще один аргумент на користь стабільності своєї компанії. "Друга особливість "Трійки Діалог" у тому, що вона є партнерством, а не акціонерним товариством. Це означає, що мої рішення дають позитивний результат, коли вони правильні, і негативний, коли неправильні. В акціонерному товаристві менеджери поводяться інакше. Вони ризикують капіталом акціонерів. Тому коли їхні рішення правильні, вони із задоволенням одержують бонус. А коли рішення неправильні, проблеми виникають в акціонерів", — відзначив Теплухін.

 

Що стосується української дочки — ІК "Трійка Діалог Україна" — вона заявила, що не бачить проблем у майбутньому. "Є затверджений торік трирічний бізнес-план, у рамках якого ми сьогодні працюємо. Щодо активів під управлінням, у нас на сьогодні порядку 60-65 млн. грн. До кінця року це буде 100 млн. грн. за рахунок тих фондів, які в нас є в управлінні, у тому числі недержавних пенсійних", — відзначив виконавчий директор ІК "Трійка Діалог Україна" Артемій Єршов.

 

еплухін уточнив, що це тільки кошти під управлінням КУА. "У нас у режимі private banking є ще. У цілому, по сукупності всіх клієнтських груп, у нас біля $35 млн. в Україні під управлінням. Вважаємо, під кінець року ця цифра дійде до $50 млн. Ми думали, що вона складе $100 млн., але буде правильніше об'єктивно глянути правді в очі та сказати, що фондовий ринок цю цифру поправить", — підкреслив експерт.

 

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

«Столиця» заповнить Україну готелями й ресторанами

 За словами Ісака, зокрема, корпорація планує відкрити в наступному році не менше десяти ресторанів у Києві.

«Хочемо також зробити мережу готелів. Це буде не меншу чотирьох зірок», — повідомив Ісак.

Крім того, президент корпорації повідомив, що «Столиця» планує до кінця 2009 р. відкрити три готелі, зокрема, у жовтні цього року корпорація введе в експлуатацію чотиризірковий готель на Оболоні в Києві. Крім того, сьогодні компанія веде будівництво готелів у Чернігові й Миколаєві.

Корпорація веде будівництво в Києві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Кременчуці, Вінниці, Василькові, Білій Церкві, Полтаві, Обухові, Автономній Республіці Крим.

Довідка від Першої Української Земельної Біржі: Корпорація «Столиця» створена у листопаді 2003 р. на базі двох акціонерних товариств ЗАТ «Київміськбуд-1» та ЗАТ «Трест Київміськбуд-1». Головною метою корпорації є сприяння розвитку будівництва житла в Україні.

Корпорація є основним забудовником масиву Оболонь, де вдалося реалізувати ідею комплексної забудови з єдиним архітектурним ансамблем та інфраструктурою.

Будівництво "3-А мікрорайону" житлового масиву Оболонь, яке розпочали у 2001 р. ЗАТ «Трест Київміськбуд-1» та ЗАТ «Київміськбуд-1» продовжується учасниками корпорації і нині.

На цей час до складу корпорації «Столиця» входять 32 самостійних організацій, проектно-конструкторська творча майстерня «Вісак», та страхова компанія ЗАТ «СК «Столиця». Учасники корпорації виконують увесь комплекс робіт від проектування до здачі квартир інвестору і експлуатації житла.

Залучення інвестицій, укладання інвестиційних та кредитних угод, фінансово-кредитне обслуговування членів корпорації «Столиця» здійснює Комерційний банк «Столиця».

Учасники корпорації «Столиця» ведуть будівництво у Києві, Миколаєві, Кременчузі, Чернігові, Вінниці, Василькові, Обухові, Білій Церкві, Полтаві, Автономній Республіці Крим.

 
За 2005 р. учасниками корпорації «Столиця» побудовано і введено в експлуатацію житла загальною площею 143 тис. м2. Збудовано і передано інвесторам 1210 сучасних, комфортабельних квартир. За цей період освоєно капітальних вкладень на суму 650 млн. грн., що на 150 млн. грн. більше ніж у 2004 р.

За 2005 р. учасники корпорації побудували та здали в експлуатацію дитячий садок загальною площею 1985 м2, а також два підземних паркінги з площею відповідно 15733 м2 і 4854 м2. У цьому році почалося будівництво загальноосвітньої школи № 46 на 33 класи, і ще двох дитячих садків.


© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

Компанія «АТБ-Маркет» йде у наступ

Компанія "АТБ-Маркет" йде у наступЗокрема, 13 вересня 2008 р. компанія відкрила дискаунтер у Кривому Розі, говориться в повідомленні компанії "АТБ-Маркет", передають Українські Новини.

Цей магазин став 16 дискаутером "АТБ-Маркет" у Кривому Розі.  Компанія також планує відкрити 17 дискаунтер у місті по вул. Вечернекутській.

16 вересня "АТБ-Маркет" відкрив свій перший магазин у Джанкої (Крим). До кінця 2008 р. компанія планує відкрити ще 1 магазин у Джанкої по вул. Кримській.

17 вересня 2008 р."АТБ-Маркет" відкрив дискаунтер в Олександрії (Кіровоградська область), що став уже 4-им у місті.

2 наступні магазини в Кіровоградській області компанія планує відкрити в Кіровограді й Знаменці.

18 вересня 2008 р. "АТБ-Маркет" відкрив дискаунтер у Комсомольську (Полтавська область).

Ще один магазин "АТБ-маркет" відкрив у Євпаторії. Таким чином Дніпропетровська мережа продовольчих дискаунтерів "АТБ" розширила свою мережу до 262 магазинів. Як говориться в повідомленні компанії, магазин був відкритий у Євпаторії (Крим).

Цей магазин став 2-им дискаунтером " АТБ-Маркет" у Євпаторії. Торгівельна площа магазина становить 380 кв. м. У дискаунтері розташовано 4 касових термінали.

У планах компанії — розшрити мережу магазинів до 300 до 2009 р., а до 2011 р. — до 450 дискаунтерів; при цьому товарообіг мережі планується на рівні 10 млрд. грн.

Усього в 2008 р. "АТБ-Маркет" має намір інвестувати 350 млн. гривень у розвиток мережі продовольчих дискаунтерів, відкривши 60 магазинів.

"АТБ-Маркет" входить у корпорацію "АТБ" і здійснює діяльність на ринку роздрібної торгівлі, зокрема, продовольчими товарами.


Зауваження від Першої Української Земельної Біржі
| Цілком вірогідно, що національний ритейл відчув добру шпарину у світових кризових зрушеннях і поставив на розвиток української економіки, зокрема продовольчих дискаунтерів, яких в нашій країні ще не вистачає. І справа тув не в використанні при нагоді «чорного налу», бо підтвердження цьому не знайдеш не в одному присічному документі, справа у маркетингових та логістичних традиціях ще з радянських часів, які не замінили в сліпу на західні технології, а тільки підтримали, прикладом, охороною та гарним пакуванням, звичний для присічного українця порядок речей, що надало АТБ певні переваги.

Цей не надто дорогий домашній оператор провізії і речей домашнього та побутового вжитку почав танцювати від звичних стратегічних товарів — сірників, мила, консервів і дійшов до брендового пакування окремих груп товарів, перетворивши ностальгію за певною радянською естетикою на призвичаєний до народних традицій бренд.

Зауважимо і таке, що в ці скрутні для світової економіки західні інвестори йдуть з українського ринку, можуть бути залучені гроші рідненьких приватних інвесторів. І хай їм щастить, хоч «чорним», хоч з «білим» налом. Хоча, про все, великі гроші «пухкими» не бувають…

© Перша Українська Земельна Біржа | Актуально про земельний ринок України

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua